Vintage Retreat Apartment Mokotow

  • 40 m²

Vintage Retreat Apartment Mokotow Warszawa med 1 sovrum, som ligger i distriktet Mokotów och inom 4 km från Pałac Prezydencki, har plats för upp till 4 gäster. Gästerna kan använda Wi Fi för både jobb och nöje.

Vintage Retreat Apartment Mokotow erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett och en dusch.

Den här lägenheten erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett minikök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Det finns matbord som garanterar en mer bekväm måltidsupplevelse. Gästerna kan besöka restaurangen Mielzynski Czerska, som erbjuder europeiska rätter cirka 5 minuter till fots från Vintage Retreat Apartment Mokotow.

Den 40 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge, inom 3 km från tågstationen Warszawa Główna. Gästerna kommer att bo inte långt från Kungliga Łazienki-parken. Nationalstadion ligger också ungefär 10 minuters bilresa bort. Busstationen Kierbedzia 02 är belägen mindre än 750 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Vintage Retreat Apartment Mokotow Warszawa
Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige
Mobilpris

Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige

8.7
Fantastiskt 7 recensioner
361 m från boendet
USD 111 USD 100
per natt
Zakrzewska 8 Superapart
Mobilpris

Zakrzewska 8 Superapart

6.0
Ganska bra 4 recensioner
423 m från boendet
USD 97 USD 87
per natt
Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie
Mobilpris

Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie

9.2
Utmärkt 15 recensioner
598 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning

    Matställen

    • Frukost i rummet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Barnmeny

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Vintage Retreat Apartment Mokotow?
      Populära sevärdheter nära Vintage Retreat Apartment Mokotow inkluderar bland annat Nationalstadion, Kungliga Łazienki-parken, Ujazdowski-parken.
    • Hur stort är Vintage Retreat Apartment Mokotow?
      Vintage Retreat Apartment Mokotow är 40 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Vintage Retreat Apartment Mokotow Warszawa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng